•   .jpg
 •  .jpg
 • 1.jpg
 •  1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • dentistslider2.jpg

 اسپری دهانی آپیapiprodentپرودنت 

  . یکی از بهترین گزینه های دارویی جهت پیشگیری و مدیریت درمان بیماری ها و آسیب های حفره ی دهان در تمام سنین می باشد.

ساخت شرکتهای داروهای طبیعی آپیفارما در اتحادیه اروپا وحائزگواهینامه های cGMP,ISO 9001,ISO 22716,ISO 13458,HACCP,CE و برند برتر اروپا در سال 2012 می باشد که پس از طی مراحل مختلف بررسی و اثربخشی در اداره کل دارو سازمان غذا و دارو ایران به شماره ثبت 1228201172 : (IRC) به ثبت رسیده است.

اسپری دهانی آپی پرودنت

اسپری دهانی apiprodent ترکیبی  ایده آل از عصاره شفابخش است و خواص آنتی سپتیک و ضد التهابی پروپولیس ، اثر قابض گیاه پنجه برگ وبلوط اروپایی ، اثرات ضد التهابی بابونه رسمی ،اثرات ترمیم کنندگی وضد التهاب سالویا و اثرات خنک کنندگی و ایجاد حس تازگی نعناع رادر قالب یک محصول به ارمغان آورده است. این محصول به فرم اسپری بوده وقابلیت حمل آسان و استفاده در نقاط مختلف دهان در جهت ارتقای سلامت دهان و دندان در جامعه طراحی شده است.

پروپولیس: ماده ای طبیعی است که باعث ضد عفونی شدن کندوی زنبور عسل می شود.از زمان های گذشته تا کنون از آن به عنوان ماده ای با خواص ضد میکروبی ، ضد التهاب و شفا بخش در طب سنتی و نوین یاد شده است.

پروپولیس

گیاه پنجه برگ: این گیاه به علت دارا بودن ترکیبات تاننی می توانند به سفت شدن لثه ها،بهبود زخم ها وبندآمدن خونریزی پس از پروسه های دندانپزشکی کمک کند.

گیاه پنجه برگ

نعناع فلفلی: اسانس روغنی نعناع دارای منتول ، منتون و ترکیبات دیگری می باشد که دارای خواص ضد درد وآنتی سپتیک می باشد.علاوه بر آن رایحه ای مطبوع با خاصیت خنک کنندگی در دهان ایجاد می کند.

نعناع فلفلی

بلوط اروپایی: بلوط اروپایی یک از کهن ترین اقلام مورد استفاده در طب سنتی اروپا می باشد.تحقیقات نشان می دهد ، این گیاه دارای خواص ضد باکتری ، ضد ویروسی قوی ، ترمیم کنندگی وآنتی اکسیدانی اشاره کرد.

بلوط اروپایی

سالویا: این گیاه که با نام مریم گلی شناخته می شود ،دارای خواص ضد عفونی کننده ، قابض و ضد اتهاب می باشد وبه همین دلیل این گیاه برای کمک به ترمیم زخم ها به خصوص در محوطه دهانی استفاده می شود.

بابونه رسمی: بابونه در علم گیاهان دارویی اروپا به ستاره گیاهان دارویی شهرت دارد.می توان از دریای خواص آن به اثرات ضدالتهابی ، ضدد ویروسی قوی ، ترمیم کنندگی و آنتی اکسیدانی اشاره کرد.

بابونه رسمی

خمیر ضد پوسیدگی GC TOOTH MOUSSE

جهت ساخت مجدد مواد معدني دندان و پيشگيري از پوسيدگي Mi paste plus , tooth mousseكمك مي كند ph دهان متعادل شود (ph اسيدي را خنثي ميكند).از حل شدن ميناي دندان توسط مواد اسيدي جلوگيري ميكند.از پوسيدگي دندان جلوگيري ميكند.خيلي سريع حساسيت هاي دنداني را برطرف ميكند.

خمیرضدپوسیدگی       

هرچهcpp-acp(f) موجود در اين محصولات مدت زمان بيشتري در دهان باقي بماند نتيجه موثر تري خواهد داشت.mi paste plus, tooth mousse موجب تقويت دندان ها در نواحي مستعد پوسيدگي و در مناطقي كه ميناي دندان نازك است ميشوند. همچنين mi paste plus فلورايد را در اختيار دندان ها قرار داده موجب بازسازي دندانها ميشود.درانتخاب هر يك از اين محصولات نظر دندانپزشك خود را جويا شويد .با استفاده از اين محصولات دندانهايي محكم و لبخندي شاداب و زيبا خواهيد داشت.

Mi paste plus, tooth mousse از كازيين شير (نوعي پروتيين موجود در شير)مشتق ميشوند.از اين رو توصيه ميشود بيماراني كه به پروتيين شير يا هيدروكسي بنزوات hydroxybenzoates) حساسيت يا آلرژي دارند از مصرف ان خودداري كنند وبا پزشك خود جهت تجويز محصول جايگزين مشورت نماييد.

خمیرضدپوسیدگی

TePe Interdental Gel with Fluoride (حاوی فلوراید)

فضاهای بین دو دندان دارای ریسک بالایی برای پوسیدگی می باشند. افزوده شدن فلوراید در این فضاها از پوسیدگی دندان در این سطوح جلوگیری کرده و باعث سلامت دندان میگردد. مطالعات نشان می دهد استفاده از برس آغشته به ژل فلوراید روش مناسبی برای فضاهای تنگ میان دندان ها می باشد.
ژل حاوی فلوراید TePe با یک مسواک بین دندانی براحتی قابل استفاده است . این ژل برای افرادی که به محافظت بیشتری با فلوراید احتیاج دارند و همچنین برای افرادی که پوسیدگی‏های دندانی زیادی دارند توصیه می گردد. فلوراید باعث کاهش حساسیت دندان‏ها می شود.

ژل بین دندانی فلورایددار

Gingival Gel

این ژل آنتی باکتریال با بهره گیری از مزایای Chlorhexidine و فلوراید محافظت بیشتر از لثه ها و دندان ها را فراهم می کند. Chlorhexidine دارای اثر ضد پلاک (جرم) و ضد تورم لثه بوده و با ترکیب با فلوراید از پوسیدگی دندان ها جلوگیری و نیز از سطوح حساس ریشه ها محافظت می کند.

زل بین دندانی

 

 

ژل سنسی کین

 

• مناسب براي حساسيت‌هاي شديد دندانيژل سنسی کین
• چسبندگي مناسب
• مصرف موضعي
• بدون مواد ساينده
• بدون الكل

ژل لثه کودک کین بیبی

 

برخی ترکیبات گیاهی (عصاره های مریم گلی و گل های بابونه) برای تسکین التهابات ناشی از رویش دندانها بسیار موثرند و از طرفی به تقویت و محافظت از لثه کمک می¬نمایند.
ژل لثه کین بیبی (Kin Baby) برمبنای خواص فوق در لابراتوارهای مجهز شرکت كين، از بهترین مواد طبیعی ساخته می¬شود.
• مراقبت از کودک هنگام رویش دندان¬های شیری
• رویش بدون درد دندان¬های شیری
• تهیه شده از عصاره طبیعی گیاهان
• بدون الكل
• احساس شادابی فوق¬العاده به علت طعم مطلوب توت فرنگی

توضیحات محصولات
برخی ترکیبات گیاهی (عصاره های مریم گلی و گلهای بابونه) برای تسکین التهابات ناشی از رویش دندانها بسیار موثرند و از طرفی به تقویت و محافظت از لثه کمک می نماید.
ژل لثه کین بیبی (Kin Baby) برمبنای خواص فوق در لابراتوارهای مجهز شرکت کین، از بهترین مواد طبیعی ساخته میشود.
حاوی

• د- پانتنول برای نفوذ به لثه متورم و سرعت بخشیدن به بهبود و التیام آن
• مریم گلی برای تقویت و محافظت از لثه
• گل بابونه برای کاهش تورم و درد لثه

ژل بیبی کین

ضد عفونی دهان / اگر دنبال ماده ای جهت ضد عفونی دهان می گردید ، ما قطره دنتول را به شما پیشنهاد می کنیم .ادامه مطلب را در قسمت مقالات مطالعه کنید..

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مقایسه ، انتخاب و خریدآنلاین داروها و ژل های دهان و دندان محصولات معرفی شده به سایت www.minateeth.com مراجعه کنید و یا روی لینک زیر کلیک کنید:

http://minateeth.com/index.php?route=product/category&path=64&page=1

میناتیس;سایت بهداشت دهان و دندان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید