بهداشت دهان و دندان

بهترین برند مسواک

بهترین-برند-مسواک

اگر جزو افرادی هستید که در زمان خرید مسواک، به برند و کیفیت آن، توجه زیادی می‌کنند، احتمالا برند به‌نام و معتبر تریزا را می‌شناسید. این برند که یک برند سوئیسی تولیدکننده مسواک است، از مواد اولیه باکیفیتی در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. اگر تک تک محصولات این شرکت را بررسی کنید، متوجه کیفیت آن‌ها می‌شوید. این شرکت انواع مدل مسواک را برای سنین مختلف طراحی کرده است.

انواع مسواک های برند تریزا عبارتند از:

مسواک ارتودنسی

مسواک ایمپلنت

مسواک برقی

مسواک های مخصوص سنین مختلف کودکان

بهترین مسواک کودک

مسواک های معمولی با برس نرم،متوسط و سخت

مسواک مخصوص دندان مصنوعی

مسواک دندان مصنوعی

برندهای معتبر دیگری از مسواک هم داریم که از بهترین برندهای مسواک می توان مسواک های کانفیدنت، ریجوی، آل وایت، بی بی لند و تپه را نیز نام برد.

این برند ها شامل بهترین برندهای مسواک بزرگسال و کودکان و همچنین بهترین برند های مسواک بین دندانی محسوب می شوند.

مسواک کودک کانفیدنتمسواک کودک بی بی لند

بهترین برند مسواک بین دندانی کدام ها هستند؟

در افرادی که ایمپلنت یا پروتز انجام می‌دهند، دندان‌ها به مراقبت بیشتری احتیاج خواهد داشت. در این افراد علاوه بر مسواک معمولی به نوعی از مسواک به نام مسواک بین دندانی احتیاج است تا قسمت‌هایی که توسط مسواک معمولی پاک‌سازی نمی‌شوند، تمیز شوند.

این مسواک این قابلیت را ایجاد می‌کند تا بتوان با حرکات رفت و برگشتی فضای بین پین‌ها را تمیز کرد. با توجه به اینکه برس این مسواک به صورت فشرده‌ی مخروطی است می‌توان از آن برای دست یافتن به تمام ناحیه‌های ایمپلنت شده استفاده کرد. استفاده از مسواک بین دندانی موجب پاک‌سازی اطراف پین‌ها از باقی مانده‌های غذایی و پلاک می‌شود.

مسواک بین دندانی در برند های مختلفی وجود دارد که از بین آنها میتوان به مسواک بین دندانی کانفیدنت ،مسواک بین دندانی تریزا و مسواک بین دندانی تپه نام برد که در سایزهای مختلف موجود هستند.

بین دندانی کانفیدنتبین دندانی تریزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *