بیماری های زبان

بهترین زبان پاک کن

آیا تا به حال اسم زبان پاک کن را شنیده‌اید! این وسیله برای جلوگیری از عفونت دهان و دندان و بوی بد آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. کودکان و بزرگسالان می‌توانند برای خوشبو کردن تنفس خود از زبان پاک کن استفاده کنند.

 زبان پاک کن دو کاره

در طول روز پلاک‌های میکروبی یا اصطلاحاً میکروب‌های زیادی روی سطح زبان جمع می‌شوند. پاک کردن این میکروب‌ها ضروری و مهم است زبان پاک کن دو کاره وسیله‌ای است که هم پلاک‌های میکروبی و آلودگی‌ها را از بین می‌برد، هم بوی بد دهان را رفع می‌کند. زبان پاک کن ۲ قسمت به نام‌های لبه نرم و اسکرابر دارد. لبه نرم قسمت‌های نرم زبان و پلاک‌های میکروبی زبان را در بخش‌های زبر از بین می‌برد. شما می‌توانید در طول هفته چندین بار از آن استفاده کنید.

نحوه استفاده از زبان پاک کن

  • به آینه نگاه کنید.
  • زبان پاک کن را بردارید و آن را با دو دست خود نگه دارید.
  • این وسیله را به زبان بچسبانید و حدالمقدور آن را عقب ببرید.
  • با یک فشار ملایم زبان پاک کن را از سمت عقب به جلو حرکت دهید.
  • این کار را پنج الی ده بار انجام دهید تا زمانی که حس کنید زبان تمیز شده است.
  • برای شروع زبان پاک کن را جلوتر قرار دهید و به تدریج آن را عقب‌تر ببرید.

برای خرید این وسیله نیازی نیست در بازار به دنبالش بگردید. شما می‌توانید همین حالا آن را از میان محصولات بهداشت دهان و دندان میناتیس انتخاب کنید.

مزایای استفاده از زبان پاک کن دو کاره و بهترین زبان پاک کن

زبان پاک کن مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. به یاد داشته باشید این وسیله باید در کنار مسواک (اصلی‌ترین عضو برای پاک‌سازی دهان و دندان) استفاده شود.زبان پاک کن دوکاره تریزا از نوع بهترین زبان پاک کن است.

بهترین زبان پاک کن

§        سلامت دندان‌ها

سلامت دهان منجر به سلامت دندان و لثه می‌شود. وقتی هیچ باکتری در دهان وجود نداشته باشد مشکلاتی مانند عفونت لثه، پوسیدگی دندان و سایر مشکلات دهانی به وجود نمی‌آید. بر اساس تحقیقات مختلف دانشمندان فهمیدند زبان پاک کن از مسواک هم با اهمیت‌تر است. مسواک و نخ دندان می‌توانند باقیمانده‌های غذا را تمیز کنند اما باکتری‌ها باقی می‌مانند. زبان پاک کن دو کاره در همین جا به کار می‌آید و می‌تواند همه سموم باقی مانده روی زبان را جمع کند.

§        رفع بوی بد دهان

بوی بد دهان اعتماد به نفس را از بین می‌برد و روی زندگی شخصی و روابطش تأثیر منفی می‌گذارد. گاهی اوقات بوی بد دهان ناشی از باکتری‌های جمع شده روی زبان است. زبان پاک کن به پاک‌سازی این باکتری‌ها کمک می‌کند. همین حالا می‌توانید با خرید زبان پاک کن از محصولات بهداشت دهان و دندان میناتیس اعتماد به نفس خودتان را چندین برابر کنید.

§        سلامت گوارش

شروع گوارش با مزه کردن است. برای اینکه دستگاه گوارش به درستی کار کند باید زبان تمیز باشد. تمیز بودن زبان تولید بزاق را افزایش می‌دهد و آگنی را فعال می‌کند. این فرآیند به بهبود کلی گوارش انسان در طول روز کمک می‌کند.

§        تقویت سیستم ایمنی

زبان پاک کن با از بین بردن سموم روی زبان به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.

زبان پاک کن دوکاره به شما کمک می‌کند تا از این پس طعم غذا را بهتر و عمیق‌تر حس کنید. گاهی اوقات باکتری‌های موجود روی زبان اجازه نمی‌دهند مزه‌ها را به درستی تشخیص دهیم. این موضوع باعث کاهش حجم غذا می‌شود. برای خرید زبان پاک کن، مسواک، نخ دندان و سایر محصولات بهداشت دهان و دندان میناتیس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *