بهداشت دهان و دندان, دسته‌بندی نشده

ویژگی‌ مسواک های تریزا

انواع-مسواک-تریزا

اگر جزو افرادی هستید که در زمان خرید مسواک، به برند و کیفیت آن، توجه زیادی می‌کنند، احتمالا برند به‌نام و معتبر تریزا را می‌شناسید. این برند که یک برند سوئیسی تولیدکننده مسواک است، از مواد اولیه باکیفیتی در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. اگر تک تک محصولات این شرکت را بررسی کنید، متوجه کیفیت آن‌ها می‌شوید. این شرکت انواع مدل مسواک را برای سنین مختلف طراحی کرده است.

از جمله مسواک های تریزا مسواک های کودکان، مسواک های بین دندانی در سایزهای مختلف، مسواک برقی، مسواک مخصوص ارتودنسی، مسواک مخصوص دندان مصنوعی و مسواک های معمولی با برس های نرم، متوسط و سخت و مسواک مسافرتی هستند.

فلکسی-بل-هد-4تایی-نرمبهترین برند مسواکبین دندانی تریزا

مدل های مختلف مسواک های تریزا را میتوانید در سایت میناتیس مشاهده کنید.

ویژگی‌های مسواک های تریزا کدامند؟

  • یکی از ویژگی‌های مسواک که برای همه خریداران آن اهمیت دارد، برس آن است. برس مسواک های تریزا به گونه‌ای طراحی شده است که به دندان‌ها و لثه‌های شما آسیب وارد نکند؛ بنابراین اگر نگران آسیب دیدن یا خونریزی لثه‌های خود هستید، توصیه می‌کنیم این مسواک با برس نرم را تهیه کنید.
  • ویژگی دیگر مسواک تریزا، دسته اورگونومیک آن است. طراحی ارگونومیک دسته مسواک باعث می‌شود که به راحتی در بین انگشتانتان قرار گیرد و شما امکان کنترل بهتر مسواک را در زمان مسواک زدن داشته باشید.
  • دسته این مسواک ضدلغزش است. به عبارت دیگر، دسته مسواک تریزا از موادی ساخته شده است که مانع از لرزیدن در بین انگشتانتان می‌شود.
  • این مسواک دارای الیاف غیرهم‌سطح است. الیاف بلند و کوتاه این مسواک تریزا، موجب پاک شدن بهتر دندان‌ها می‌شوند. همچنین به تمیز شدن فضای بین دندان‌ها یا بخش‌های غیرقابل دسترس کمک می‌کنند.
  • بدنه مسواک، به صورت دوبخشی طراحی شده است که ظاهری مدرن به مسواک داده است و استفاده از آن را راحت‌تر کرده است.
  • دسته مسواک تریزا دارای بخشی است که به منظور قرار گرفتن انگشت شست طراحی شده است. طراحی این بخش، در استفاده بهتر و راحت‌تر از مسواک تاثیر به‌سزایی دارد.
  • این مسواک ها به صورت بسته های اقتصادی دوتایی و چهارتایی هم عرضه می شود.

طریقه استفاده از مسواک تریزا چگونه است؟

اگر چه همه ما هر روز چندین بار مسواک می‌زنیم؛ اما بسیاری از ما، نحوه صحیح مسواک زدن را بلد نیستیم! بهتر است بدانید که برای مسواک زدن، باید مسواک را با زاویه‌ای 45 درجه با خط لثه روی دندان خود قرار داده و از حرکات افقی مسواک خودداری کنید. برای مسواک زدن، معمولا حرکت عمودی و دورانی توصیه می‌شود؛ یعنی باید دندان‌ها را دوتا دوتا یا سه‌تا سه‌تا به صورت عمودی و دورانی مسواک بزنید تا به طور کامل تمیز شوند.

به یاد داشته باشید که از فشار دادن بیش از اندازه مسواک بر روی دندان‌ها جلوگیری کنید. این کار باعث آسیب رساندن به مسواک و لثه‌هایتان می‌شود. مسواک های تریزا از محصولات بهداشت دهان و دندان میناتیس، یکی از بهترین محصولات شرکت تریزا است که موجب محافظت از مینای دندان‌ها و لثه‌هایتان می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *